W ramach naszej obsługi gwarantujemy Państwu profesjonalne doradztwo kredytowe. Współpracujemy zarówno bezpośrednio z wiodącymi bankami jak również z firmami brokerskimi. Wszelkich informacji na temat naszej aktualnej oferty kredytowej udziela pan Jarosław Mazurek tel. 509 316 992.

 

Kupujemy mieszkania/lokale/działki za gotówkę.

 

 

Jeśli szybko potrzebujesz spieniężyć swoją nieruchomość zgłoś się do nas, my Ci pomożemy. Ustalimy indywidualne warunki transakcji, załatwimy formalności. Wszelkich informacji na ten temat udziela pan Jarosław Mazurek tel. 509 316 992.

 

 

3 KĄTY NIERUCHOMOŚCI:

 

 1. Po pierwsze lokalizacja.
 2. Po drugie cena.
 3. Po trzecie bezpieczeństwo.

 

3 BIZNESOWE PROPOZYCJE:

 

 1. LOKALE (użytkowe, handlowe, biurowe)
 2. DZIAŁKI (inwestycyjne, przemysłowe, budowlane)
 3. OBIEKTY(przemysłowe, usługowe, komercyjne).

 

Dlaczego warto współpracować z biurem nieruchomości 3kąty:

 

 1. Badamy rynek i szukamy oferty optymalnej dla Państwa
 2. Pomagamy w przygotowaniu i sprawdzeniu stanu prawnego kompletu dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji
 3. Pomagamy przy negocjowaniu ceny lub negocjujemy w imieniu naszych klientów
 4. Pośredniczymy lub doradzamy w sprawach kredytowych
 5. Przygotowujemy indywidualne umowy cywilno-prawne kupna/sprzedaży lub najmu/wynajmu
 6. Przeprowadzamy wstępną symulację kosztów zakupu oraz symulację kredytową
 7. Służymy Państwu pomocą na wszystkich etapach transakcji aż do ostatecznego rozliczenia
 8. Bezpieczeństwo naszych transakcji w zakresie odpowiedzialności cywilnej zapewnia Concordia Polska TUW.

 

Dlaczego warto podpisać z nami umowę na wyłączność:

 

 1. Przede wszystkim zyskują Państwo jako klient VIP pewność, że każdej prezentacji będzie dokonywał ten sam, doskonale przygotowany makler. Każda kolejna wizyta i prezentacja Państwa nieruchomości potencjalnemu kupcowi uzmysłowi naszemu maklerowi nowe zalety, których być może przy poprzedniej wizycie nie wziął pod uwagę.
 2. Każda prezentacja będzie jakby wizytą dobrych znajomych, bo to ważne by Państwo z pełnym zaufaniem mogli rozmawiać z personalnie odpowiedzialnym za transakcję specjalistą od obrotu nieruchomościami. Przy umowie na wyłączność Państwa oferta i tak dociera do wszystkich licencjonowanych biur pośrednictwa, ale odpowiedzialny za nią jest ktoś konkretny, znany Państwu osobiście.
 3. Jesteście Państwo na bieżąco informowani o wszelkich podejmowanych przez nasze biuro działaniach promocyjnych oraz aktualnych tendencjach rynku nieruchomości w segmencie obejmującym nieruchomości takie jak oferowana przez Państwa.
 4. Gwarantujemy indywidualne zapisy w każdej umowie na wyłączność, tak by mieli Państwo poczucie współuczestniczenia w tym ważnym, życiowym przedsięwzięciu jakim jest sprzedaż mieszkania. Przy transakcji wiązanej kupna/ sprzedaży, czyli że z uzyskanych ze sprzedaży środków będą Państwo chcieli za naszym pośrednictwem dokonać zakupu mieszkania/domu/działki udzielamy 50% rabatu na naszą usługę.
 5. Każdą umowę na wyłączność traktujemy jako tak zwaną wyłączność agencyjną, czyli że podpisując z biurem 3Kąty Nieruchomości umowę na wyłączność zachowują Państwo prawo do sprzedaży indywidualnej. A gdy znajdziecie Państwo kupującego bez naszego udziału, pomożemy w dopełnieniu wszelkich formalności prawnych, kredytowych i notarialnych bez pobierania prowizji!

 

 


 

Numer konta bankowego firmy:
Idea Bank
Rachunek: 84 1950 0001 2006 0149 2226 0001